» » Семінар для педагогів «Філософія Монтессорі. Методика Монтессорі»
Автор: admin (30.10.13)
Версія для друку     

Семінар для педагогів «Філософія Монтессорі. Методика Монтессорі»

Семінар для педагогів «Філософія Монтессорі. Методика Монтессорі» що навчаються за дошкільною та тоддлер-програмами Українського Монтессорі-центру, розпочнеться з 01.11.2013 року.

Семінар проводить інструктор Українського Монтессорі-центру Прибильська Наталія Вячеславівна, в.о. директора модельної школи Монтессорі, координатор програми підготовки Монтессорі-вчителів, вчитель Монтессорі, міжнародний сертифікат вчителя Монтессорі (дошкільна програма) від Американського Монтессорі-Товариства (АМS), 1996 р., має диплом спеціаліста Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Географ-гідролог», вихователь вищої категорії, Відмінник освіти України, працює в модельній школі Монтессорі з 1992 р.


Семінар відбудеться за адресою: Київ, вул. Ентузіастів 1/5; їхати від станції метро «Лівобережна» автобусами й маршрутними таксі № 48, 49, 95, 108 до зупинки «Готель «Славутич». Вартість семінару 1800 грн. Запис на участь в семінарі за телефоном 044-353-1596 або електронною поштою info@ukr-montessori.com.ua.
Інші новини:
Коментарів немає. Ви можете стати першим!


Додати коментар!

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
© DataLife Engine